KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7663499

nr 766 3499

Frans Wallin, Kanalmotiv, 47 x 102

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 juli 2012
kl 20:03:19